loading
  • Dla mieszkańców i turystów: aż 400 kompaktowych Opli Astra dostępnych w ramach usługi car sharingu w Trójmieście
  • Komfort i zaawansowana technologia na minuty: bogate wyposażenie, dynamiczny silnik oraz automatyczna skrzynia biegów

Bestsellerowy Opel Astra dostępny w ramach usługi car sharinguGdańsk/Warszawa. Opel Astra to jeden z najpopularniejszych samochodów na polskim rynku, a w swojej klasie jest najchętniej wybieranym modelem przez klientów indywidualnych. Teraz, dzięki firmie MiiMove, działającej w ramach porozumienia metropolitalnego dotyczącego dostarczania usług mobilności, mieszkańcy Trójmiasta oraz licznie odwiedzający je przez cały rok turyści będą mogli wypożyczyć kompaktowego Opla Astrę hatchback w ramach usługi car sharingu.

„Naszą ambicją jako nowego operatora na rynku, oferującego nowoczesne usługi car sharingu, jest nie tylko zwiększenie mobilności, ale również zapewnienie użytkownikom wysokiego komfortu usługi. Flota oparta o uznany kompaktowy model Opel Astra pozwala nam spełnić te założenia” – powiedział Adam Kurek, prezes zarządu firmy MiiMove.  

Pierwsze 200 egzemplarzy Astry hatchback, oferowanych w ramach wypożyczania na minuty, już pojawiły się na trójmiejskich drogach. Są to atrakcyjnie wyposażone modele w wersji Enjoy z dynamicznym silnikiem benzynowym 1.4 Turbo o mocy 110 kW/150 KM[1] i sześciostopniową przekładnią automatyczną. Docelowo, trójmiejski Serwis Haller – autoryzowany przedstawiciel firmy Opel, który jest dostawcą floty dla firmy MiiMove oraz odpowiada za jej obsługę – dostarczy łącznie aż 400 takich samochodów.

„Jako firma Opel nieustannie dbamy, aby innowacyjne rozwiązania były dostępne dla jak najszerszego grona odbiorców. Oferujemy klientom wiele możliwości użytkowania naszych samochodów – od zakupu na własność poprzez tradycyjny leasing aż po program wynajmu długoterminowego. Dlatego cieszy mnie fakt, że teraz będą mogli również korzystać z naszych samochodów w ramach usługi car sharingu” – powiedział dyrektor marki Opel Grzegorz Handzlik.

Oferowana przez firmę MiiMove usługa wynajmu na minuty to nie tylko przystępne ceny za wynajem, ale także wysoki komfort i przyjemność z jazdy jednym z najbardziej uznanych samochodów kompaktowych na rynku. Oferowane w ramach car sharingu modele Opel Astra hatchback są m.in. wyposażone w takie funkcje podnoszące komfort jazdy, jak podgrzewane fotele i kierownica, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne, elektrycznie sterowane szyby przednie i tylne oraz światła do jazdy dziennej LED. Ponadto przyjemność z jazdy zwiększy skórzane koło kierownicy ze sterowaniem radia i tempomatem, radio R4.0 IntelliLink z dużym kolorowym 7-calowym dotykowym wyświetlaczem, zestaw głośnomówiący oraz komputer pokładowy. Dodatkowo w każdym pojeździe znajdują się kable do ładowania telefonów komórkowych z różnymi końcówkami.

Korzystanie z usługi wynajmu firmy MiiMove następuje poprzez bezpłatną aplikację instalowaną na smartphonie u użytkownika. Aplikacja działa na telefonach z systemem operacyjnym Android oraz iOS. Rozpoznaje ona lokalizację zarówno samochodów jak i najemcy i podpowiada, gdzie najbliżej zlokalizowane są samochody. Operator, chcąc ułatwić korzystanie z samochodów z automatyczną skrzynią biegów, umieścił w każdym pojeździe krótką instrukcją obsługi.

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

 

[1] Dane WLTP dla cyklu mieszanego (podano wyłącznie w celach informacyjnych, nie mylić z oficjalnymi wartościami NEDC): zużycie paliwa: 7,5–6,6 l/100 km; emisja CO2: 170–149 g/km

Do góry