loading

ZAKRES ZADAŃ:

  • Obsługa recepcji (m.in. przyjmowanie gości, łączenie rozmów telefonicznych, udzielanie informacji)
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (w tym jej rejestracja i dystrybucja) oraz przesyłek kurierskich
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze elektronicznego obiegu dokumentów
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Zaangażowanie w pracę i chęć uczenia się
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Szkolenia umożliwiające rozwój własny
  • Pracę w przyjaznym zespole

CV należy przesyłać na adres: marketing@serwishaller.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Do góry