loading

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa i pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej
  • Raportowanie sprzedaży i bazy danych klientów w systemie CRM

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w sprzedaży samochodów
  • Wykształcenie: minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań oraz celów
  • Dokładność, sumienność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Dbałość o wizerunek marki
  • Bardzo wysoka kultura osobista oraz dobra prezencja

OFERUJEMY:

  • Pracę w prestiżowej i stale rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Stabilne warunki zatrudnienia

CV należy przesyłać na adres: marketing@serwishaller.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Do góry