loading

O Serwis Haller sp. z o.o.

 

Andrzej Haller, założyciel rodzinnej firmy Serwis Haller.


Minęło już ponad 40 lat od momentu, gdy Andrzej Haller, absolwent Wydziału Elektroniki na Politechnice Gdańskiej założył firmę pod szyldem Serwis Haller.

Filozofia działania, misja i wizja

Zdobywając doświadczenie podczas wieloletniej obecności na Trójmiejskim rynku motoryzacyjnym, Serwis Haller dąży do rozwoju podstawowych gałęzi - sprzedaży samochodów, serwisu i usług finansowych tak, by stała się liderem na Pomorzu. Celem Serwis Haller jest zapewnianie swoim Klientom, Partnerom Biznesowym i Załodze unikalnej "Wartości Dodanej" gwarantującej pewność i przyjemność współpracy.

Aby oferować najwyższą jakość i konkurencyjność usług, Serwis Haller łączy najważniejsze elementy biznesu motoryzacyjnego - sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dystrybucję części zamiennych, usługi finansowe i ubezpieczenia a także naprawy blacharsko-lakiernicze i wynajem samochodów w każdym ze swoich oddziałów.

Przewagą konkurencyjną Serwis Haller jest połączenie tych wszystkich elementów szczegółowo opracowanymi procesami, zgodnie z długofalową filozofią i strategią firmy, a także najnowocześniejsze stacje dealerskie zlokalizowane w kluczowych punktach Trójmiasta. 

Serwis Haller istnieje od 1976 roku i zajmuje się sprzedażą oraz obsługą posprzedażną samochodów:

  • Opel
  • Samochodów Dostawczych Opel
  • Gwarantowanych Samochody Używane wszystkich marek 

Działalność firmy prowadzona jest na terenie całej Polski, ze szczególną uwagą na najlepiej znany obszar - Trójmiasto oraz Warmię i Mazury. Serwis Haller posiada trzy salony i serwisy łącznie zatrudniając przeszło 110 osób. 

Serwis Haller jako najstarszy Partner Sieciowy General Motors w Polsce prowadzi:

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • dystrybucje oryginalnych części zamiennych,
  • akcesoriów i wyposażenia dla Opla

Serdecznie pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych Klientów naszej firmy

Andrzej Haller

Właściciel

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry